Strona główna/Mobilność/Zakończenie dalszego rozwoju komponentu Secure Email Gateway Classic

Zakończenie dalszego rozwoju komponentu Secure Email Gateway Classic

 

VMware oficjalnie ogłosił, iż w dniu 5.05.2019 roku nastąpi zakończenie dalszego rozwoju komponentu Secure Email Gateway Classic. Po tej dacie producent nie gwarantuje dalszego wsparcia technicznego dla tego komponentu.

 

Ponadto,  począwszy od dnia 24.12.2018 roku nie ma już możliwości pobrania instalatora komponentu Secure Email Gateway Classic z portalu My Workspace ONE. Instalator SEG został przez producenta usunięty z tego portalu.

 

W związku z tym faktem naszym klientom korzystającym z obecnej wersji komponentu SEG (Classic) rekomendujemy migrację do komponentu Secure Email Gateway V2.

SEG V2 został tak przygotowany, aby zapewnić istotny wzrost wydajności w jego działaniu w stosunku do wersji Classic.

 

Klientom korzystającym z aplikacji obsługującej pocztę AirWatch Inbox zalecamy również migrację do klienta pocztowego VMware Boxer.

 

Poniżej link do informacji podanej przez producenta:

https://kb.air-watch.com/hc/en-us/articles/360005952494-End-of-General-Support-for-Classic-Secure-Email-Gateway-SEG-Installer

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link