Strona główna/Komunikacja i współpraca/Przedstawiamy pakiet Webex Suite do pracy hybrydowej!

Przedstawiamy pakiet Webex Suite do pracy hybrydowej!

Przyjmij nową normę pracy hybrydowej

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, klienci wymagają bogatego w funkcje rozwiązania do współpracy, aby utrzymać zaangażowanie i produktywność pracowników. Ponieważ pracownicy zaczynają wracać do biura, ważne jest, aby organizacje planowały to z wyprzedzeniem. Dzięki unikalnie zaprojektowanym rozwiązaniom do współpracy i urządzeniom Webex pomaga klientom rozwijać się w miarę przechodzenia na mieszany tryb pracy w hybrydowych środowiskach pracy.

Całkowicie nowy pakiet Webex Suite

Opierając się na dzisiejszym blogu Javeda, z przyjemnością dzielę się informacją, że nowy pakiet Webex Suite jest już dostępny w sprzedaży. Pakiet usług jest teraz tańszy nawet o 40% w ramach oferty łączonej, dzięki czemu można łatwo kształtować integracyjną przyszłość organizacji.

Teraz wszyscy pracownicy mogą korzystać z pełnej mocy platformy Webex w ramach jednej oferty obejmującej Połączenia, Spotkania, Wiadomości i Wydarzenia. Wraz z pakietem Webex Suite nowi i obecni klienci otrzymują również potężne zintegrowane funkcje, takie jak ankietowanie (Slido), rozpoznawanie gestów, usuwanie szumów, napisy zamknięte, Webex Assistant i wiele innych!

Wcześniej znany jako pakiet Cloud Meeting + Calling EA Pack, teraz nosi nazwę Webex Suite. Pakiet Webex Suite jest dostępny od dziś w ramach planu Flex 3.0 w dwóch istniejących pakietach Meeting + Calling EA Pack (A-FLEX-EA-MCL i A-FLEX-EA-MUL). Umożliwia to klientom z umowami korporacyjnymi zakup kompletnego pakietu narzędzi do współpracy w chmurze w kompleksowy i prosty sposób dla wielu obciążeń roboczych. Jeśli wymagane są funkcje, takie jak tłumaczenia w czasie rzeczywistym, plany połączeń Cisco lub Contact Center, które nie są dostępne w tej ofercie, niezwykle łatwo można zakupić te płatne dodatki oprócz pakietu Webex Suite.

Pakiet Calling, Meetings i Messaging był już dostępny wcześniej, ale teraz, dzięki Events, użytkownicy mogą organizować wirtualne wydarzenia, takie jak webinaria, sesje szkoleniowe i spotkania All Hands. Wraz z oczekiwanym dodaniem Socio do naszego portfolio, planujemy włączenie ekscytujących możliwości, aby zapewnić organizatorom wydarzeń najlepsze z możliwych możliwości, aby z powodzeniem organizować wydarzenia osobiste, wirtualne lub hybrydowe.

Pakiet Webex Suite, oferowany w niskiej cenie, nadal przyspiesza i zachęca do korzystania z chmury. Nowi i obecni klienci otrzymają wszystkie korzyści płynące z pakietu Webex Suite, w tym przyszłe funkcje, które zostaną opracowane wewnętrznie lub w wyniku przejęcia. Co więcej, klienci Webex Suite są uprawnieni do korzystania z promocji Webex Device Cloud.

Inteligentne rozwiązania przestrzeni roboczej dla nowoczesnych pracowników

Gdy organizacje planują powrót do biura, punkty końcowe do współpracy odgrywają dużą rolę w łączeniu rozproszonych zespołów i zapewnianiu inteligentnych funkcji umożliwiających bezpieczny powrót do pracy. Urządzenia Webex oferują rozwiązania dla każdej przestrzeni i każdego przypadku użycia, zarówno w biurze, jak i w domu.

Dzięki promocji Webex Device Cloud klienci Webex Suite mogą kupować urządzenia.Klienci Webex Suite mogą kupować urządzenia w dowolnym momencie trwania subskrypcji. Urządzenia oferowane w tej promocji to: Webex Desk Pro, Desk Camera, Room Kit, Room Kit Mini oraz zestawy słuchawkowe. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze z zestawem Room Kit, w domu z zestawem Desk Pro, czy w podróży z kamerą Desk Camera, użytkownicy mogą cieszyć się spotkaniami w dowolnym miejscu i czasie, korzystając ze zniżek na zestawy słuchawkowe zapewniające wysoką jakość dźwięku. Te specjalnie skonstruowane urządzenia tworzą prawdziwie wydajną przestrzeń roboczą przeznaczoną do współpracy w środowisku hybrydowym.

Przekształcanie sposobu pracy pracowników

Praca hybrydowa to przyszłość, a Webex toruje drogę naprzód. Obecnie pakiet Webex Suite zapewnia kompleksowe, bogate w funkcje rozwiązanie do współpracy w cenie nieporównywalnej z żadną inną konkurencyjną platformą.

Rozwiązania te łączą ludzi dzięki bogatym doświadczeniom, jak nigdy dotąd, dzięki oprogramowaniu Webex i urządzeniom obsługiwanym przez jedną platformę. Skorzystaj z najlepszego na rynku rozwiązania do współpracy urządzeń w chmurze, aby już dziś wzbogacić swoje doświadczenia w zakresie współpracy!

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link