Strona główna/Komunikacja i współpraca/Greeneris zaprasza na video-webinar o Cisco Webex

Greeneris zaprasza na video-webinar o Cisco Webex

Webinar o Cisco Webex.

Podczas spotkania nasza ekspertka, Aleksandra, przedstawi sposoby na usprawnienie komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. Opowie o rozwiązaniach Cisco Webex, które umożliwiają sprawną komunikację w zespole oraz spotkania online. Aleksandra zaprezentuje możliwości wykorzystania platformy do organizacji zdalnych szkoleń, webinarów oraz konferencji wirtualnych.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach twarzą w twarz, korzystając z dowolnego dostępnego urządzenia, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, przy biurku czy w pokoju konferencyjnym, to jest to webinar dla Ciebie! Rozwiązania Cisco Webex pomagają przyspieszyć tworzenie projektów, budować lepsze relacje i rozwiązywać wyzwania biznesowe. Poznaj i wypróbuj narzędzia do współpracy w zespole i spotkań online.

Zapraszamy: Zarejestruj się

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link