Strona główna/Komunikacja i współpraca/Zoom liderem innowacyjności w 2020 wg Frost & Sullivan

Zoom liderem innowacyjności w 2020 wg Frost & Sullivan

Z przyjemnością informujemy, że firma analityczna Frost & Sullivan wyróżniła Zoom nagrodą Firma Roku 2020, honorując zaangażowanie Zoom w dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań, które napędzają wzrost i zapewniają nowe możliwości.

Frost & Sullivan przyznaje tę nagrodę firmom z branży connected work, które są przykładem wizjonerskiej innowacyjności, wiodącej na rynku wydajności i niezrównanej dbałości o klienta. Za sukcesy w tych dziedzinach firma uznała Zoom za Firmę Roku:

Wychodzenie naprzeciw niezaspokojonym potrzebom

  • Ciągłe innowacje
  • Koncentracja na przywództwie
  • Wyniki finansowe
  • Kapitał marki

Oto co analitycy Frost & Sullivan mieli do powiedzenia na temat swojej Firmy Roku:

Zaspokajanie niezaspokojonych potrzeb

Frost & Sullivan zauważa, że Zoom współpracuje z klientami i współpracownikami na całym świecie, aby zredukować złożoność, która do tej pory nękała komunikację wideo i rozwiązać ich najbardziej palące wyzwania komunikacyjne, niezależnie od tego, czy chodzi o wideo, telefon, webinar czy czat.

“Ekspansywna adaptacja wykorzystania Zoom dowodzi skuteczności firmy w dostarczaniu na czas rozwiązań dla istniejących problemów klientów, jak również w dokładnym przewidywaniu przyszłych potrzeb klientów”

Ciągłe innowacje

Dzięki nowym ofertom, takim jak OnZoom, Zoom for Home i Hardware as a Service, a także opracowaniu bezproblemowych integracji z popularnymi aplikacjami biznesowymi, Zoom zapewniam klientom możliwości i funkcjonalność, których potrzebują, aby realizować swoje cele biznesowe. Zoom to nie tylko produkt czy usługa, to platforma komunikacji i współpracy.

“Popularność i wysokie wskaźniki wykorzystania Zoom wynikają z umiejętności firmy do konsekwentnego rozpoznawania i reagowania na zmieniające się potrzeby rynku w odpowiednim czasie. Ciągły sukces nie zmusił Zoom do spoczęcia na laurach”

Koncentracja na przywództwie

Potrzeba niezawodnej, intuicyjnej komunikacji wideo eksplodowała w wraz z nadejściem COVID-19, a Frost & Sullivan docenił zaangażowanie Zoom we wspieranie społeczności w tym bezprecedensowym czasie.

Wynik finansowy

Frost & Sullivan wymienił również wyniki finansowe Zoom jako ważny czynnik w ich wyborze na Firmę Roku, ponieważ niedawny zwrot w kierunku pracy zdalnej i nauczania na odległość napędził Zoom do rekordowego roku.

“Dzięki swobodnie dostępnym opcjom usług i intuicyjnemu modelowi licencjonowania, w połączeniu z łatwością użytkowania i usprawnionym procesem wdrażania, portfolio firmy Zoom stało się wszechobecne i nadal zapewnia ludziom łączność na całym świecie”

Marka Zoom

Według raportu, łatwość użytkowania, elastyczna struktura cenowa i rozszerzona funkcjonalność platformy Zoom zaowocowały dużą popularnością wśród klientów. Obserwujemy również ciągły rozwój w obrębie naszych istniejących klientów, którzy inwestują w inne rozwiązania Zoom, takie jak np. Zoom Video Webinars oraz Zoom Rooms, tworząc platformę ujednoliconej komunikacji, na której mogą polegać.

Zobacz więcej: Zoom Webinars

Zobacz więcej: Zoom Rooms

“Klienci pozytywnie postrzegają markę Zoom i wykazują się wysoką lojalnością wobec niej. Łatwość użytkowania, darmowe lub przystępne ceny oraz ciekawa funkcjonalność sprawiły, że usługi Zoom stały się dostępne dla milionów profesjonalistów i studentów na całym świecie, którzy korzystają z Zoom w domu, w klasie, w pracy oraz w życiu prywatnym. Obecnie, dzięki rozpoznawalnej na całym świecie marce, konferencje Zoom stały się wzorcowym rozwiązaniem na rynku współpracy biznesowe.”

Więcej informacji na temat Zoom i nagrody Company of the Year Award można znaleźć w raporcie Frost & Sullivan.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link