+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Z przyjemnością informujemy, że firma analityczna Frost & Sullivan wyróżniła Zoom nagrodą Firma Roku 2020, honorując zaangażowanie Zoom w dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań, które napędzają wzrost i zapewniają nowe możliwości.

Frost & Sullivan przyznaje tę nagrodę firmom z branży connected work, które są przykładem wizjonerskiej innowacyjności, wiodącej na rynku wydajności i niezrównanej dbałości o klienta. Za sukcesy w tych dziedzinach firma uznała Zoom za Firmę Roku:

Wychodzenie naprzeciw niezaspokojonym potrzebom

  • Ciągłe innowacje
  • Koncentracja na przywództwie
  • Wyniki finansowe
  • Kapitał marki

Oto co analitycy Frost & Sullivan mieli do powiedzenia na temat swojej Firmy Roku:

Zaspokajanie niezaspokojonych potrzeb

Frost & Sullivan zauważa, że Zoom współpracuje z klientami i współpracownikami na całym świecie, aby zredukować złożoność, która do tej pory nękała komunikację wideo i rozwiązać ich najbardziej palące wyzwania komunikacyjne, niezależnie od tego, czy chodzi o wideo, telefon, webinar czy czat.

“Ekspansywna adaptacja wykorzystania Zoom dowodzi skuteczności firmy w dostarczaniu na czas rozwiązań dla istniejących problemów klientów, jak również w dokładnym przewidywaniu przyszłych potrzeb klientów”

Ciągłe innowacje

Dzięki nowym ofertom, takim jak OnZoom, Zoom for Home i Hardware as a Service, a także opracowaniu bezproblemowych integracji z popularnymi aplikacjami biznesowymi, Zoom zapewniam klientom możliwości i funkcjonalność, których potrzebują, aby realizować swoje cele biznesowe. Zoom to nie tylko produkt czy usługa, to platforma komunikacji i współpracy.

“Popularność i wysokie wskaźniki wykorzystania Zoom wynikają z umiejętności firmy do konsekwentnego rozpoznawania i reagowania na zmieniające się potrzeby rynku w odpowiednim czasie. Ciągły sukces nie zmusił Zoom do spoczęcia na laurach”

Koncentracja na przywództwie

Potrzeba niezawodnej, intuicyjnej komunikacji wideo eksplodowała w wraz z nadejściem COVID-19, a Frost & Sullivan docenił zaangażowanie Zoom we wspieranie społeczności w tym bezprecedensowym czasie.

Wynik finansowy

Frost & Sullivan wymienił również wyniki finansowe Zoom jako ważny czynnik w ich wyborze na Firmę Roku, ponieważ niedawny zwrot w kierunku pracy zdalnej i nauczania na odległość napędził Zoom do rekordowego roku.

“Dzięki swobodnie dostępnym opcjom usług i intuicyjnemu modelowi licencjonowania, w połączeniu z łatwością użytkowania i usprawnionym procesem wdrażania, portfolio firmy Zoom stało się wszechobecne i nadal zapewnia ludziom łączność na całym świecie”

Marka Zoom

Według raportu, łatwość użytkowania, elastyczna struktura cenowa i rozszerzona funkcjonalność platformy Zoom zaowocowały dużą popularnością wśród klientów. Obserwujemy również ciągły rozwój w obrębie naszych istniejących klientów, którzy inwestują w inne rozwiązania Zoom, takie jak np. Zoom Video Webinars oraz Zoom Rooms, tworząc platformę ujednoliconej komunikacji, na której mogą polegać.

Zobacz więcej: Zoom Webinars

Zobacz więcej: Zoom Rooms

“Klienci pozytywnie postrzegają markę Zoom i wykazują się wysoką lojalnością wobec niej. Łatwość użytkowania, darmowe lub przystępne ceny oraz ciekawa funkcjonalność sprawiły, że usługi Zoom stały się dostępne dla milionów profesjonalistów i studentów na całym świecie, którzy korzystają z Zoom w domu, w klasie, w pracy oraz w życiu prywatnym. Obecnie, dzięki rozpoznawalnej na całym świecie marce, konferencje Zoom stały się wzorcowym rozwiązaniem na rynku współpracy biznesowe.”

Więcej informacji na temat Zoom i nagrody Company of the Year Award można znaleźć w raporcie Frost & Sullivan.

Dowiedz się więcej na stronie poświęconej Zoom