Strona główna/Mobilność/Wygasające wsparcie dla usługi Email Notification Service

Wygasające wsparcie dla usługi Email Notification Service

Pliki instalacyjne usługi VMware Email Notification Service v1 (ENSv1) zostaną usunięte z portalu 1 lipca 2019 roku, a usługa przestanie być wspierana od 1 października 2019 roku. Po tym terminie VMware nie będzie mógł zagwarantować całkowitego wsparcia dla komponentu ENS.

ENSv2 ma kilka ulepszeń w porównaniu ze starszą wersją ENS. ENSv2 oferuje opcję chmurową do wdrożenia bezdotykowego (zero-touch) oraz opcję wdrożenia On-Premises. ENSv2 oferuje również korzyści, które obejmują solidny model bezpieczeństwa nie wymagający kont serwisowych, wysokiej dostępności wsparcie, oraz możliwość konfiguracji zasad zawartości powiadomień. Dodatkowo ENSv2 oferuje dodatkowe korzyści użytkownikom końcowym przy obsłudze aplikacji Boxer. Zaliczamy do nich powiadomienia, powiadomienia VIP, znacznik z liczbą nieprzeczytanych wiadomości dla aplikacji na urządzeniu z iOS, oraz możliwość wyłączenia powiadomień albo wybrania ich tylko dla kalendarza.

Przypominamy, iż wszyscy klienci korzystający obecnie z ENS powinni przejść na ENSv2 przed końcem ogólnej daty wsparcia (1 października 2019).

Więcej informacji w linku: https://support.workspaceone.com/articles/360023047174-Reminder-Upcoming-End-of-General-Support-for-Email-Notification-Service-ENS-v1-Legacy-Installer

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link