Strona główna/Mobilność/Wycofanie klienta pocztowego AirWatch Inbox ze sklepów Google Play oraz App Store

Wycofanie klienta pocztowego AirWatch Inbox ze sklepów Google Play oraz App Store

Szanowni Państwo,

VMware oficjalnie ogłosił, iż w dniu 15.02.2019 roku nastąpi wycofanie klienta pocztowego AirWatch Inbox ze sklepów Google Play oraz App Store. Oznacza to, że na nowo rejestrowanych urządzeniach mobilnych do systemu EMM AirWatch (obecnie Workspace ONE UEM) nie będzie możliwości pobrania i zainstalowania aplikacji klienta pocztowego Inbox dla użytkowników, którzy w przeszłości nie pobierali tego klienta pocztowego z oficjalnych źródeł.

Wspomniane działanie wynika z faktu braku wsparcia świadczonego przez producenta, które miało miejsce 22.09.2018 roku, a także finalizacji procesu End of Life dla aplikacji Inbox. Ponowne pobranie klienta pocztowego AirWatch Inbox będzie dalej możliwe wyłącznie dla użytkowników posiadających konto Google i/lub Apple ID na swoich urządzeniach mobilnych, którzy w przeszłości pobierali tę aplikację z oficjalnych sklepów Google Play oraz App Store na swoich urządzeniach mobilnych.

W związku z powyższym rekomendujemy w miarę możliwości jak najszybszą migrację do klienta pocztowego VMware Boxer.

 

Link do artykułu producenta znajduje się poniżej:

https://support.workspaceone.com/articles/360015706774

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link