+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Witamy w nowej erze pracy

Dwadzieścia pięć lat temu firma Webex powstała z wizji, że współpraca to coś więcej niż rozmowy werbalne – że 80 procent komunikacji to komunikacja niewerbalna, a wideokonferencje pozwalają ludziom współpracować bardziej efektywnie. W tamtym czasie wideokonferencje były zarezerwowane dla nielicznych. Webex zmienił to wszystko.

Dwadzieścia pięć lat później, od momentu powstania pierwszego w branży rozwiązania do wideokonferencji, Webex wciąż wprowadza innowacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Obecnie Webex oferuje szeroką gamę produktów do współpracy, takich jak połączenia, spotkania, wiadomości, ankietowanie i zdarzenia, które są dostępne w najbardziej zaawansowanych salach konferencyjnych oraz w zestawach słuchawkowych i osobistych kamerach internetowych.

W miarę jak świat powoli wychodzi z pandemii, firmy zaczynają rozważać przyszłość pracy hybrydowej, w której część osób będzie pracować w domu, część w biurze, a część w dowolnym miejscu pomiędzy.

Ponieważ innowacyjność zawsze pozostawała w sercu Webex, rozwiązanie to jest gotowe odpowiedzieć na najbardziej palące problemy klientów. Opierając się na najnowszych doświadczeniach związanych z pracą zdalną, których nauczyła nas globalna pandemia, mamy przyjemność zaprezentować dziś nowy pakiet Webex Suite.

Nowy pakiet Webex Suite reprezentuje nasze zaangażowanie w pomoc naszym klientom i partnerom w osiągnięciu ich najwyższego potencjału podczas przechodzenia ze starego świata pracy zdalnej do nowego świata pracy hybrydowej. W sercu Webex leży integracja, a ten system wartości jest odzwierciedlony w naszej marce. Jest to również bijące serce celu firmy Cisco – tworzenie przyszłości sprzyjającej integracji dla wszystkich.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem nowym pakietem Webex Suite oraz naszą nową marką, która ucieleśnia nasze zaangażowanie w prowadzenie nowej ery pracy hybrydowej.

Nowa marka Webex

Chcemy mieć pewność, że nasze zaangażowanie na rzecz prostego, przyjemnego doświadczenia użytkownika jest widoczne w każdej interakcji z naszymi klientami: w produktach, z których korzystają dziś miliony klientów, w witrynie internetowej, która dociera do milionów czytelników, oraz w prezentacjach, które prowadzimy na żywo i wirtualnie dla publiczności różnej wielkości.

Codziennie używamy naszych własnych produktów i polegamy na Webexie, aby pokonać odległości, strefy czasowe i bariery językowe. Członkowie zespołów w firmach działających na wielu kontynentach, w różnych językach i strefach czasowych, czują się tak, jakby mieszkali tuż obok siebie. Webex pozwala nieustannie koncentrować się na jakości i prostocie.

System marki Webex to znacznie więcej niż logo czy kolory. To odzwierciedlenie celu Webex. Nowe logo Webex zostało zainspirowane naczelną zasadą projektowania, jaką jest integracja – podstawowa wartość, która leży u podstaw wszystkiego, co robi Cisco Przedstawiamy Webex by Cisco.

Nowe logo Webex – „W” to obracająca się podwójna helisa, która przedstawia dwie dłonie łączące się ze sobą – idealna metafora dla zespołów w ruchu, w których każdy członek w równym stopniu uczestniczy i wnosi swój wkład w tworzenie czegoś wspaniałego.

Webex przejmuje organiczne krzywe i zaokrąglenia w języku graficznym. Jest to odzwierciedlenie przekonania, że współpraca powinna być prosta i łatwa dla każdego, reprezentując różnorodność wyboru… aby każdy mógł być sobą.

Fotografie wykorzystywane przez Webex w komunikacji wizualnej reprezentują globalną populację z różnych obszarów geograficznych, zróżnicowania, grup wiekowych i lokalizacji.

Każdy element nowego systemu projektowania Webex jest celowy. Żywa paleta kolorów, dynamiczne gradienty kolorów, intuicyjne ilustracje i ikonografia oraz silna hierarchia typograficzna reprezentują energię i ekscytację współpracy… pracy w przepływie, aby osiągnąć zamierzony cel.

To użytkownicy zainspirowali Cisco do stworzenia nowej wersji Webex i cieszymy się, że możemy się nią z Tobą podzielić.

Globalna kampania marki – napędzanie pracy hybrydowej

Jesteśmy podekscytowani możliwością opowiedzenia historii transformacji pracy hybrydowej naszych klientów poprzez naszą nową globalną kampanię marki, którą rozpoczynamy już dziś. Pierwszym klientem Webex, którego przedstawiamy jest McLaren F1 Team. Nie zapomnijcie obejrzeć historii McLaren F1 Team na wielu z Waszych ulubionych kanałów telewizyjnych, takich jak CNN, Fox Sports, skySPORTS, Foxtel i wielu innych. Bądź na bieżąco!

Celebrowanie nowego świata pracy

Celebrujmy nowy świat pracy – w którym przełamujemy granice między krajami, językami, kulturami, poziomami społeczno-ekonomicznymi i typami osobowości; świat, w którym możemy cieszyć się i oczekiwać bardziej integracyjnych i wciągających sposobów komunikacji, innowacji i współpracy.

Wprowadzenie na rynek nowego pakietu Webex Suite jest niezwykle ekscytującym momentem. Z pasją podchodzimy do współpracy z naszymi klientami, aby zapewnić im sukces podczas przechodzenia do pracy hybrydowej, ale zdajemy sobie sprawę, że istnieje wiele wyzwań, którym należy sprostać. Przyszłość pracy będzie wymagała nowego podejścia – takiego, które wzmocni integrację poprzez postawienie ludzi i ich doświadczeń na pierwszym miejscu. Nasza wizja rozpoczęła się od poprawy kontaktów międzyludzkich, a ponad dwie dekady później jest ona bardziej aktualna niż kiedykolwiek. Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia tych nowych doświadczeń w życie i zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas.