+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Usprawnienia nagrywania rozmów w Webex Calling

Jeśli chodzi o nagrywanie rozmów, w branży istnieje bardzo zróżnicowany zestaw wymagań. Nasze doświadczenie w obsłudze rynku połączeń korporacyjnych nauczyło nas, że w wielu sektorach pionowych, takich jak służba zdrowia lub sektory finansowe, istnieje wiele wymagań regulacyjnych i zgodności, które muszą być spełnione. Wymagania, które mogą być stosowane obejmują czas przechowywania nagrań, kto ma dostęp i gdzie są one przechowywane i często różnią się w zależności od kraju. Nagrywanie rozmów jest często regulowane w inny sposób i bardziej rygorystycznie niż nagrywanie spotkań. Z tego powodu zbudowaliśmy długotrwałe partnerstwo z wiodącymi dostawcami, którzy są ekspertami w dostarczaniu rozwiązań do nagrywania rozmów dla firm wszystkich typów. Następnie ściśle z nimi współpracujemy, aby upewnić się, że ich rozwiązania do nagrywania rozmów są dobrze zintegrowane z platformami telefonicznymi firmy Cisco, dzięki czemu nasi klienci otrzymują najlepsze możliwe doświadczenia.

Rozbudowując platformę Webex Calling, przyjęliśmy protokół SIPREC (Session Recording Protocol), standardowy interfejs branżowy do nagrywania rozmów. W zeszłym roku wprowadziliśmy Dubber Recording jako naszego pierwszego partnera Solutions Plus, który wspierał nagrywanie zgodności na Webex Calling. Dubber to pierwsze rozwiązanie do nagrywania rozmów typu multi-tenant, które narodziło się w chmurze z możliwością nagrywania i przechowywania danych na całym świecie, a także eksperci w branży nagrywania rozmów zgodnych z przepisami. Używając SIPREC, bezpiecznie połączyliśmy chmurę Webex z chmurą nagrywania Dubbera i sprawiliśmy, że integracja jest prosta do włączenia w Webex Control Hub.

Nagrywanie wygody vs. nagrywanie zgodności

Nagrywanie zgodne z przepisami jest krytycznym wymogiem biznesowym dla wielu firm. Jednak inne firmy mogą nie podlegać tym samym organom regulacyjnym i wytycznym, i po prostu potrzebują podstawowych funkcji nagrywania rozmów. To jest to, co branża często określa jako “nagrywanie wygodne”, które daje pracownikom możliwość nagrywania rozmów do późniejszego przeglądu w dogodnym dla nich momencie. W większości przypadków, niektóre rozmowy w firmie mogą podlegać zgodności, podczas gdy inne nie.

Współpracowaliśmy blisko z Dubber na sposoby możemy zapewnić wygodę nagrywania rozmów zestaw funkcji wraz z Dubber Teams, ich pełną zgodność gotowy nagrywania połączeń oferty w ekonomicznej cenie.

Dubber Go – Wygodne nagrywanie teraz w połączeniu z Webex Calling

Mamy przyjemność ogłosić, że Webex Calling będzie teraz zawierać Dubber Go bez dodatkowych opłat. Dubber Go zapewni wszystkim użytkownikom Webex Calling nieograniczone nagrywanie rozmów, dostępne do pobrania i odtwarzania przez 30 dni z chmury Dubber.

Po włączeniu, administratorzy klientów mogą włączyć Dubber Go swoim pracownikom poprzez portal administracyjny Webex Control Hub. Mogą wybrać, czy nagrywanie ma być zawsze włączone lub pozwolić użytkownikowi na rozpoczęcie/zatrzymanie/pauzę/wznowienie nagrywania na żądanie z telefonu lub aplikacji Webex na pulpicie i telefonie komórkowym. Użytkownicy będą mogli w prosty sposób nagrywać rozmowy i mieć natychmiastowy dostęp do pobierania i odtwarzania poprzez portal Dubber.

Jedno miejsce do zarządzania nagraniami

Jeśli klient stwierdzi, że musi spełnić wymagania regulacyjne dotyczące nagrywania niektórych rozmów, ułatwiliśmy aktualizację z Dubber Go do Dubber Teams. Dubber Teams zapewnia firmom pełny dostęp administracyjny i kontrolę polityki do nagrań w całej organizacji. Wierzymy, że posiadanie jednego miejsca do przechowywania i zarządzania zarówno wygodnymi, jak i zgodnymi z przepisami nagraniami upraszcza administrację i ogólne procedury zgodności z przepisami.

Wsparcie hybrydowe

Nagrywanie Dubber jest jedynym rozwiązaniem do nagrywania rozmów, które działa jednocześnie z Webex Calling i rodziną platform Cisco Unified Communications Manager (UCM). Oznacza to, że jeśli przechodzą Państwo z UCM on premises do Webex Calling, mogą Państwo użyć Dubber do spełnienia wszystkich wymagań dotyczących nagrywania rozmów i zarządzać tym wszystkim poprzez jeden wspólny portal. Dołączymy nawet wygodne nagrywanie Dubber Go do każdej siedziby UCM Cloud, jak również. To hybrydowe podejście usprawnia zarządzanie i doświadczenia administracyjne.

Zrób następny krok

Webex sprawia, że rozmowy telefoniczne są łatwiejsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Jesteśmy podekscytowani, aby rozszerzyć możliwości nagrywania rozmów i zapewnić elastyczne, bogate w funkcje, łatwe w zarządzaniu rozwiązania dla naszych klientów.