Strona główna/Komunikacja i współpraca/Prosta i niezawodna platforma do wideokonferencji dostępna na każdym urządzeniu!

Prosta i niezawodna platforma do wideokonferencji dostępna na każdym urządzeniu!

 

 

Zoom to prosta i niezawodna platforma do prowadzenia spotkań online oraz webinarów nawet do 1000 osób. System w zależności od liczby wykupionych licencji jest dostępny w dwóch wariantach: PRO oraz BUSINESS.

 

 

Zoom pozwoli Ci zaplanować i przeprowadzić wideorozmowy z dowolnego urządzenia, PC, Mac, tabletów oraz smartfonów.

Mocnym atutem platformy jest wysoka jakość obrazu oraz audio w technologii HD. Za pomocą jednego kliknięcia jesteś w stanie udostępnić ekran czy dowolną aplikację na swoim urządzeniu. Możesz nie tylko wyświetlać dokumenty, ale również na nich pracować. Dzięki integracji Zoom z kalendarzem takim jak Outlook czy Google Calendar zarządzisz każdym spotkaniem.

 

 

Nie posiadasz dostępu do Internetu lub znajdujesz się poza biurem? Do wirtualnego spotkania dołączyć możesz z telefonów stacjonarnych i komórkowych zgodnie z indywidualną stawką operatora telefonicznego.

 

 

Zoom daje Ci również możliwość prowadzenia sesji za pośrednictwem terminali wideokonferencyjnych H.323/SIP. Platforma współpracuje między innymi z terminalami Cisco i Polycom.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
TT
6 października 2021 11:42

Bardzo lubię korzystać z zooma. Bardzo przyjemny program.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link