+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Świadomość bezpieczeństwa cyfrowego jest kluczowym elementem ochrony przed cyberzagrożeniami w dzisiejszym świecie. Proofpoint Security Awareness to platforma, która oferuje kompleksowe szkolenia i narzędzia edukacyjne, mające na celu zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników na wszystkich poziomach organizacji. Programy szkoleniowe Proofpoint są dostosowane do specyficznych potrzeb firmy, umożliwiając wybór odpowiednich modułów interaktywnych, symulacji ataków, ocen wiedzy oraz materiałów wideo, które najlepiej odpowiadają profilowi użytkowników i ryzyku biznesowemu.

Łatwość zarządzania

Za pomocą platformy Proofpoint, administratorzy mogą łatwo przesyłać użytkowników, przeprowadzać oceny wiedzy, automatycznie zapisywać użytkowników na szkolenia, a następnie przeglądać wyniki. Dzięki temu możliwe jest skupienie się na obszarach, tematach i najlepszych praktykach, które przynoszą największe korzyści, pozwalając zmniejszyć ryzyko bezpieczeństwa i poprawić procesy decyzyjne na wszystkich szczeblach organizacji.

Szeroka baza materiałów edukacyjnych

Dodatkowo, Proofpoint oferuje usługi dostosowania treści szkoleniowych, co jest kluczowe dla budowania silnej kultury bezpieczeństwa. Możliwe jest dostosowanie wybranych treści mikronauki, od prostych modyfikacji marki po bardziej złożone zmiany, które mogą obejmować logo firmy, obrazy, komunikaty czy lektora.

Warto również zwrócić uwagę na wsparcie wielojęzyczne, które jest niezbędne w globalnym środowisku biznesowym. Proofpoint ułatwia administratorom dostarczanie ocen i szkoleń w ponad 35 językach, co dodatkowo zwiększa elastyczność i efektywność programu.

Podsumowując, Proofpoint Security Awareness to zaawansowana platforma edukacyjna, która pomaga w tworzeniu świadomości bezpieczeństwa cyfrowego wśród pracowników, co jest niezbędne dla ochrony przed coraz bardziej zaawansowanymi cyberzagrożeniami. Zastosowanie takiego rozwiązania w firmie to inwestycja w bezpieczeństwo danych i ciągłość działania biznesu. W artykule można również uwzględnić grafiki przedstawiające interfejs platformy, przykładowe raporty czy infografiki dotyczące statystyk cyberataków, które mogą dodatkowo zilustrować omawiane zagadnienia.

Zobacz także:

SolarWinds Kompleksowe rozwiązanie dla IT

SolarWinds Kompleksowe rozwiązanie dla IT

SolarWinds to wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT. Firma oferuje szeroki zakres produktów, które pomagają organizacjom monitorować, zarządzać i zabezpieczać swoje sieci, systemy i aplikacje.Monitorowanie sieciNetwork Performance Monitor (NPM):...

czytaj dalej
Zarządzanie tożsamością i dostępem z OKTA

Zarządzanie tożsamością i dostępem z OKTA

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie firmy polegają na aplikacjach i danych w chmurze, bezpieczeństwo i zarządzanie tożsamością stały się krytycznymi kwestiami. Tradycyjne metody uwierzytelniania, takie jak nazwy użytkowników i hasła, nie są już wystarczające, aby...

czytaj dalej