Strona główna/Bezpieczeństwo, Komunikacja i współpraca/One Identity – Finalista 2022 SC Awards: Najlepsze rozwiązanie do zarządzania tożsamością

One Identity – Finalista 2022 SC Awards: Najlepsze rozwiązanie do zarządzania tożsamością

Nagrody SC Awards są przyznawane corocznie od 25 lat by uhonorować najlepsze rozwiązania, firmy i ludzi, którzy tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa kształtują przyszłość branży oraz zapewniają bezpieczeństwo i ochronę handlu oraz komunikacji. W tym roku po wielogodzinnych analizach (prawie 800 nadesłanych zgłoszeń) jako jednego z pięciu finalistów w kategorii Najlepsze rozwiązanie do zarządzania tożsamością zakwalifikowano produkt firmy One Identity. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 22 sierpnia 2022 r.

One Identity to lider rynku w dziedzinie bezpieczeństwa ujednoliconej tożsamości – Unified Identity Security

Gwałtowny wzrost liczby tożsamości, w połączeniu z fragmentarycznym podejściem wielu organizacji do kwestii bezpieczeństwa tożsamości, stworzył bezprecedensowe możliwości dla cyberprzestępców. Rozwiązanie One Identity pomaga wypełnić tę lukę w bezpieczeństwie cybernetycznym dzięki zintegrowanemu, modułowemu zestawowi rozwiązań, które zapewniają niezrównaną widoczność, kontrolę i ochronę.

Best Identity Management Solution

Firma One Identity oraz jej platforma – Unified Identity Security Platform – została wybrana przez 2022 SC Awards jako finalista w kategorii Best Identity Management Solution (najlepsze rozwiązanie w zakresie zarządzania tożsamością). Produkty wyróżnione w tej kategorii zostały wybrane jako najlepsze rozwiązania, które uwzględniają cykl życia zarządzania tożsamością w środowisku korporacyjnym, w tym zarządzanie hasłami, provisioning użytkowników i zarządzanie dostępem w przedsiębiorstwie.

Strategie ochrony tożsamości i dostępu, stanowiące główny filar zasady “zero trust”, uwzględniają potrzebę śledzenia i ochrony różnorodnych tożsamości w przedsiębiorstwie – zarówno ludzkich, jak i maszynowych – w celu wykrywania naruszeń i zapobiegania im.

Wspólna strategia

Rozwiązanie One Identity pozwala na ujednolicenie strategii bezpieczeństwa tożsamości od infrastruktury lokalnej do chmury i z powrotem dzięki modułowym i zintegrowanym produktom z zakresu zarządzania i administrowania tożsamością (IGA – Identity Manager), zarządzania tożsamością i dostępem (IAM  – OneLogin), zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM – Safeguard) oraz zarządzania i bezpieczeństwa Active Directory (ADMS – Active Roles).

One Identity SC Awards

Platforma Unified Identity Security Platform od One Identity integruje cztery zwyczajowo odrębne obszary produktów w jedno rozwiązanie, zapewniając ujednolicenie silosów danych oraz połączenie ludzi, aplikacji i danych w jedną całość. Efektem końcowym jest ograniczenie powierzchni ataków hakerskich i zwiększenie odporności na zagrożenia cybernetyczne.

Safeguard | Active Roles | Identity Manager | OneLogin

Zobacz Webinar

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link