Strona główna/Bezpieczeństwo, Komunikacja i współpraca/Kto korzysta z Zoom? 5 powodów, dla których banki wybierają Zoom

Kto korzysta z Zoom? 5 powodów, dla których banki wybierają Zoom

Kto korzysta z Zoom? 5 powodów, dla których banki wybierają Zoom 

Amerykański Happy State Bank, instytucja z ponad stuletnią tradycją, na przestrzeni lat stała się integralną częścią społeczności, która służy w całym Teksasie. Organizacja otrzymała wiele nagród za swoje zaangażowanie w obsługę klienta i doskonałość operacyjną, w tym nagrody dla najlepszego banku, dla którego warto pracować oraz za szkolenia z zakresu wiedzy finansowej dla dzieci w ramach programu Happy State Bank “Kid’s Bank”.   

W naszym najnowszym studium przypadku, Jeff Rademaekers, starszy wiceprezes Happy State Bank ds. IT, oraz Justin Wesbrooks, wiceprezes Happy State Bank ds. IT, podzielili się powodami, dla których Happy State Bank wybrał Zoom jako rozwiązanie wideo w tych bezprecedensowych czasach. 

  1. Dynamiczne rozwiązanie na trudne zmiany

“Kiedy przeszliśmy do trybu pracy zdalnej, niektórzy pracownicy nadal korzystali z innych rozwiązań, a w tym samym czasie uruchomiliśmy testowy Zoom i rozwiązania alternatywne, ale Zoom naprawdę się sprawdził” – mówi Rademaekers. “Niezawodność była zapewniona, ale bardzo spodobała nam się również łatwość obsługi i funkcje. Dowiedzieliśmy się również, że możemy używać aplikacji Zoom Dashboard do diagnozowania wszelkich napotkanych problemów”. 

  1. Niezawodność w przypadku wydarzeń o wysokim profilu

“Na początku organizowaliśmy przez Zoom kilka wydarzeń o dużej oglądalności, takich jak spotkania zarządu i zebrania akcjonariuszy, i byliśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom bliskie wsparcie, aby upewnić się, że wszystko przebiegło bez zakłóceń” – powiedział Wesbrooks. 

  1. Bezproblemowa komunikacja 

“Kiedy Jeff i ja chcemy porozmawiać, po prostu rozpoczynamy spotkanie w programie Zoom” – mówi Wesbrooks. “Obaj mamy telefony biurowe, ale używamy Zoom Meetings, ponieważ tak łatwo jest wysłać szybkie zaproszenie. Zoom nie jest jakąś wielką, nieporęczną platformą, po której trzeba się poruszać; masz przed sobą opcję czatu i spotkań wideo, a udostępnianie ekranów jest naprawdę proste. Codziennie robimy też spotkania grupowe na Zoomie, a kiedy wszyscy jesteśmy na nim obecni, daje nam to poczucie bycia razem w pokoju.” 

  1. Prostota i łatwość użycia

“Fakt, że za pomocą jednego kliknięcia przycisku możesz spotkać się z czterema lub pięcioma różnymi osobami, jest naprawdę znaczący” – powiedział Wesbrooks. “Prostota widoku galerii i widoku aktywnego mówcy również sprawia, że naprawdę łatwo jest zobaczyć wszystkich wyraźnie”.  

  1. Połączenie twarzą w twarz

“W Happy State Bank nasza kultura opiera się na bliskich kontaktach i rozmowach twarzą w twarz” – powiedział Rademaekers. “Dzięki Zoom Meetings możemy nawiązać kontakt twarzą w twarz, co naprawdę pomogło nam we wspieraniu nas i naszej kultury. Zamiast rozmawiać przez telefon, mogę porozmawiać z kimś bezpośrednio i zobaczyć jego mowę ciała.”  

Przeczytaj pełne studium przypadku, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Happy State Bank wykorzystuje Zoom do łączenia pracowników i pozyskiwania kapitału podczas COVID-19: https://blog.zoom.us/wp-content/uploads/2021/02/Case-Study-Happy-State-Bank-A4.pdf  

Opracowano na podstawie: 

Montgomery, J., Zoom Blog: 5 Reasons This State Bank ‘Meets Happy’ with Zoom During COVID-19, https://ablog.zoom.us/5-reasons-this-state-bank-meets-happy-with-zoom-during-covid-19/  

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link