+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Kto korzysta z Zoom? 5 powodów, dla których banki wybierają Zoom 

Amerykański Happy State Bank, instytucja z ponad stuletnią tradycją, na przestrzeni lat stała się integralną częścią społeczności, która służy w całym Teksasie. Organizacja otrzymała wiele nagród za swoje zaangażowanie w obsługę klienta i doskonałość operacyjną, w tym nagrody dla najlepszego banku, dla którego warto pracować oraz za szkolenia z zakresu wiedzy finansowej dla dzieci w ramach programu Happy State Bank “Kid’s Bank”.   

W naszym najnowszym studium przypadku, Jeff Rademaekers, starszy wiceprezes Happy State Bank ds. IT, oraz Justin Wesbrooks, wiceprezes Happy State Bank ds. IT, podzielili się powodami, dla których Happy State Bank wybrał Zoom jako rozwiązanie wideo w tych bezprecedensowych czasach. 

  1. Dynamiczne rozwiązanie na trudne zmiany

“Kiedy przeszliśmy do trybu pracy zdalnej, niektórzy pracownicy nadal korzystali z innych rozwiązań, a w tym samym czasie uruchomiliśmy testowy Zoom i rozwiązania alternatywne, ale Zoom naprawdę się sprawdził” – mówi Rademaekers. “Niezawodność była zapewniona, ale bardzo spodobała nam się również łatwość obsługi i funkcje. Dowiedzieliśmy się również, że możemy używać aplikacji Zoom Dashboard do diagnozowania wszelkich napotkanych problemów”. 

  1. Niezawodność w przypadku wydarzeń o wysokim profilu

“Na początku organizowaliśmy przez Zoom kilka wydarzeń o dużej oglądalności, takich jak spotkania zarządu i zebrania akcjonariuszy, i byliśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom bliskie wsparcie, aby upewnić się, że wszystko przebiegło bez zakłóceń” – powiedział Wesbrooks. 

  1. Bezproblemowa komunikacja 

“Kiedy Jeff i ja chcemy porozmawiać, po prostu rozpoczynamy spotkanie w programie Zoom” – mówi Wesbrooks. “Obaj mamy telefony biurowe, ale używamy Zoom Meetings, ponieważ tak łatwo jest wysłać szybkie zaproszenie. Zoom nie jest jakąś wielką, nieporęczną platformą, po której trzeba się poruszać; masz przed sobą opcję czatu i spotkań wideo, a udostępnianie ekranów jest naprawdę proste. Codziennie robimy też spotkania grupowe na Zoomie, a kiedy wszyscy jesteśmy na nim obecni, daje nam to poczucie bycia razem w pokoju.” 

  1. Prostota i łatwość użycia

“Fakt, że za pomocą jednego kliknięcia przycisku możesz spotkać się z czterema lub pięcioma różnymi osobami, jest naprawdę znaczący” – powiedział Wesbrooks. “Prostota widoku galerii i widoku aktywnego mówcy również sprawia, że naprawdę łatwo jest zobaczyć wszystkich wyraźnie”.  

  1. Połączenie twarzą w twarz

“W Happy State Bank nasza kultura opiera się na bliskich kontaktach i rozmowach twarzą w twarz” – powiedział Rademaekers. “Dzięki Zoom Meetings możemy nawiązać kontakt twarzą w twarz, co naprawdę pomogło nam we wspieraniu nas i naszej kultury. Zamiast rozmawiać przez telefon, mogę porozmawiać z kimś bezpośrednio i zobaczyć jego mowę ciała.”  

Przeczytaj pełne studium przypadku, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Happy State Bank wykorzystuje Zoom do łączenia pracowników i pozyskiwania kapitału podczas COVID-19: https://blog.zoom.us/wp-content/uploads/2021/02/Case-Study-Happy-State-Bank-A4.pdf  

Dowiedz się więcej na stronie poświęconej Zoom