+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Wiemy, że praca hybrydowa będzie się utrzymywać, a możliwość łączenia doświadczeń osobistych i wirtualnych może otworzyć świat znaczącego zaangażowania, kultur integracyjnych i silniejszych powiązań. Członkowie zespołów rozsiani po różnych strefach czasowych i krajach, pracujący w różnych godzinach, mówiący różnymi językami, mający różne potrzeby, potrzebują narzędzi do współpracy, które są nie tylko elastyczne, ale także dostosowują się do przyszłości pracy. Wykorzystujemy możliwości pakietu Webex Suite, aby na nowo wyobrazić sobie – nie tylko spotkania, ale także doświadczenia i interakcje, które się skalują, dzięki inteligentnym i solidnym narzędziom, tak aby każdy był w nie zaangażowany.

Najlepsze w swojej klasie zaangażowanie odbiorców

Niedawno zakończyliśmy proces przejęcia Slido i z przyjemnością informuję, że już wkrótce technologia ta zostanie natywnie zintegrowana z aplikacją Webex. Slido zapewnia elastyczność, dzięki której można w bardziej znaczący sposób angażować uczestników spotkań. Webex jest pierwszą platformą do współpracy, która w pełni integruje najlepszą w swojej klasie technologię Slido do angażowania publiczności w celu stworzenia bardziej integracyjnych i interaktywnych spotkań.

Ankiety Slido pomogą Ci stworzyć bardziej znaczące zaangażowanie poprzez umożliwienie interakcji z uczestnikami na dużą skalę, osobiście lub wirtualnie, przed, w trakcie i po spotkaniach. Możesz budować kulturę integracyjną, pozwalając wszystkim uczestnikom na anonimowe zadawanie pytań i odpowiadanie na ankiety. Możesz również budować silniejsze więzi poprzez ułatwianie budowania więzi w zespole i tworzenie większej przejrzystości w całej firmie. Wykorzystanie Slido to świetny sposób na zaangażowanie wszystkich uczestników, niezależnie od tego czy chcesz poznać ich odczucia, zebrać opinie, czy po prostu przełamać lody.

Jedną z moich ulubionych funkcji w Slido jest Q&A, która pozwala mi na zebranie opinii od wszystkich (zarówno od tych zidentyfikowanych, jak i anonimowych), a nie tylko od najbardziej głosnych uczestników. Świetnie sprawdza się podczas moich spotkań All-Hands i pomaga mi wspierać rozmowy z moimi zespołami, które sprawiają, że nasz wspólny czas jest bardziej produktywny. Mogę zbierać pytania z wyprzedzeniem i pozwalać wszystkim na głosowanie na najbardziej istotne tematy, więc podczas spotkania możemy poświęcić czas na omówienie tego, co najważniejsze.

Wirtualne wydarzenia, które skalują się w nowym, globalnym, hybrydowym świecie

Całkowicie nowa platforma Webex Events została zaprojektowana z myślą o organizacji spotkań o wysokim priorytecie przy użyciu solidnej, niezawodnej i skalowalnej platformy.

Webex Events umożliwia dotarcie do większej liczby osób – w trybie webinarium można organizować wydarzenia z udziałem do 10 000 uczestników, a w trybie webcastu pojemność ta wzrasta do 100 000.

https://www.youtube.com/watch?v=IDX3ieF1yHI

Dzięki tłumaczeniu w czasie rzeczywistym na ponad 100 języków, będziesz mógł zaangażować więcej uczestników z całego świata. Uzyskasz dostęp do potężnych narzędzi umożliwiających organizowanie bardziej profesjonalnych wydarzeń, takich jak dostosowywanie wydarzeń, sesje treningowe, niestandardowe układy i automatyczne usuwanie szumów.

Ponadto, dzięki wiodącym w branży narzędziom, takim jak rozpoznawanie gestów, interaktywne ankiety, pytania i odpowiedzi oraz sesje przerywane, można stworzyć niezapomniane wrażenia dla uczestników. Firma Cisco jako pierwsza wprowadziła na rynek możliwości i funkcje na taką skalę. Niezależnie od tego, czy organizujesz webinarium dla 100 osób, czy chcesz zaangażować 100 000 pracowników na całym świecie w spotkanie firmowe, mamy wszystko pod kontrolą.

Obsługa hybrydowych wydarzeń przyszłości

Niedawno ogłosiliśmy również zamiar przejęcia Socio, platformy, która została zaprojektowana z myślą o wydarzeniach przyszłości – wirtualnych, hybrydowych i osobistych. Cieszymy się, że możemy wykorzystać potężną technologię Socio, aby zapewnić niezrównane rozwiązanie do zarządzania wydarzeniami hybrydowymi, które zaangażuje uczestników zarówno osobiście, jak i wirtualnie.

W miarę jak świat fizyczny i wirtualny przenikają się, coraz ważniejsze staje się angażowanie ludzi w nowy, integracyjny sposób. W Webex dostarczamy pierwsze prawdziwie zintegrowane, kompleksowe rozwiązania do obsługi wydarzeń, które mogą być wykorzystywane w szerokim zakresie – od spotkań 1:1 po duże spotkania firmowe.