Strona główna/Itechday2020

Architektura ZERO TRUST – Zarządzanie tożsamością, mobilność oraz zaawansowana ochrona zasobów chmurowych jako całościowa koncepcja architektury Zero Trust w dobie Transformacji Cyfrowej miejsca pracy. Na przykładzie m.in. rozwiązania Workspace ONE VMware.

Materiały dostępne są bezpłatnie. W celu uzyskania dostępu wymagane jest przesłanie wypełnionego poniższego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi na Państwa skrzynkę pocztową wyślemy link do pobrania prezentacji w formie PDF.

 

  Zobacz także: Co-management SCCM z Workspace ONE UEM

  ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
  Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
  Zapisz
  Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
  close-link