+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Comiesięczna premiera aplikacji Webex

Spójrzmy prawdzie w oczy, spotkania wideo zawładnęły naszym życiem zawodowym. Spędzamy coraz więcej czasu na wirtualnych spotkaniach, ale czasami możemy mieć wrażenie, że nikt nas nie słucha i nie odpowiada na nasze pytania. Zespół Webex postanowił coś z tym zrobić! Naszym celem jest stworzenie takich spotkań, które będą bardziej angażujące, włączające i produktywne dla wszystkich uczestników.

Dzięki natywnej integracji Slido z aplikacją Meetings, możesz prowadzić spotkania, na których każdy będzie mógł zostać wysłuchany. Webex Audio intelligence: My Voice Only pozwala uczestnikom w zatłoczonych środowiskach być wyraźnie słyszanym. Niestandardowe układy i widok tylko na poszczególne etapy pozwalają uczestnikom skupić się na osobach i treściach, które mają największe znaczenie podczas spotkania. Przypinanie wiadomości i łączenie przestrzeni umożliwia bardziej efektywną kontynuację działań i współpracę. Wreszcie, umożliwiamy korzystanie z funkcji połączeń na Chromebookach, dzięki czemu 30 milionów osób będzie miało dostęp do tych samych funkcji, które są dostępne na urządzeniach z systemem Windows i Mac OS.

SPOTKANIA

Slido

Po ogłoszeniu przejęcia Slido, ankietowanie na żywo oraz Q&A Slido są teraz zintegrowane bezpośrednio z Webex. Teraz możesz tworzyć bardziej interaktywne, angażujące i wnikliwe spotkania. Ankieta na żywo posiada 6 różnych typów opcji, dzięki czemu gospodarze mogą wybrać najlepszy sposób interakcji z uczestnikami: chmura słów, wybór wielokrotny, tekst otwarty, ranking, quiz i ocena. Live Q&A pozwala gospodarzom na zbieranie i moderowanie pytań na żywo, kategoryzowanie ich w celu uporządkowania, odpowiadanie na nie lub zezwalanie uczestnikom na odpowiadanie tekstem, a także zezwalanie uczestnikom na ocenianie pytań innych osób, dzięki czemu najpopularniejsze i najbardziej krytyczne pytania zostaną uwzględnione.

Webex Audio Intelligence: My Voice Only

Żyjemy w hałaśliwym świecie, ale nie powinno nam to przeszkadzać w prowadzeniu interesujących spotkań. Dzięki rozwiązaniu Webex Audio Intelligence: My Voice Only wykraczamy poza usuwanie szumów tła, wprowadzając innowacje skupiające się na redukcji pogłosu, poprawie jakości mowy i separacji mowy. Webex rozróżnia teraz osoby mówiące na pierwszym planie od osób mówiących w tle. Po wybraniu podczas spotkania opcji “Tylko mój głos” przechwytywane są tylko głosy znajdujące się najbliżej mikrofonu, a wszystkie głosy z tła są usuwane – jednocześnie usuwane są wszystkie szumy tła i pogłos pomieszczenia, które w przeciwnym razie mogłyby wpłynąć na wyraźną mowę.

Niestandardowe układy graficzne

Dostosuj jeszcze bardziej swój widok spotkania dzięki możliwości skalowania lub ukrywania paska filmowego. Możesz teraz przeciągnąć obszar paska filmowego zarówno w widoku Stack, jak i Side by Side, aby go powiększyć lub całkowicie zwinąć, aby ukryć go przed Twoim wzrokiem, dając więcej miejsca na to, co znajduje się na scenie.

Widok Stage-Only

Uprość scenę i skup uwagę na najważniejszych mówcach. Podczas synchronizacji sceny jako gospodarz lub współprowadzący możesz teraz ograniczyć widok uczestników do widoku tylko sceny, dzięki czemu wszyscy widzą to, co znajduje się na scenie, bez dodatkowych uczestników w polu widzenia. W ten sposób można pokazać właściwe osoby w sposób zamierzony – bez rozpraszania wzroku przez innych uczestników na pasku filmowym.

MESSAGING

Przypinanie wiadomości

W tym miesiącu uruchamiamy najbardziej pożądaną funkcję wiadomości w AHA, przypinanie wiadomości. Przypinanie wiadomości jest popularne nie bez powodu, ponieważ pozwala na szybkie i łatwe znalezienie ważnych informacji w przestrzeni 1:1 i grupowej. Każdy użytkownik może przypiąć wiadomość, link lub treść w danej przestrzeni. Użytkownicy mogą również wybrać przypięte wiadomości, które będą wyświetlane w nowym nagłówku przypiętej wiadomości – utrzymując ważne wiadomości na pierwszym miejscu w przestrzeni i w umyśle. Idealne dla kluczowych ogłoszeń, często używanych linków, a nawet inspirujących cytatów!

Łączenie przestrzeni

Usprawniliśmy sposób poruszania się po aplikacji Webex, wprowadzając łączenie przestrzeni. Teraz, kiedy tworzysz wiadomość, będziesz mógł połączyć przestrzeń w taki sam sposób, jak łączysz użytkownika – za pomocą @mention. Otrzymasz teraz listę użytkowników w swojej przestrzeni, jak również listę przestrzeni, których jesteś częścią. Kiedy opublikujesz link do przestrzeni, Twój kontakt zobaczy hiperłącze do nazwy przestrzeni i będzie miał do niej łatwy dostęp.

CALLING

Połączenia na Chromebookach

W zeszłym roku sprzedano ponad 30 milionów Chromebooków, dlatego z przyjemnością informujemy, że połączenia Unified CM i Webex Calling są już dostępne na Chromebookach ARM i x86. Chromebooki są popularne wśród studentów i firm korzystających z narzędzi Google. Użytkownicy mogą jednocześnie korzystać z aplikacji Webex na Chromebooku i telefonie z systemem Android.

WYDARZENIA
Przedstawiamy nową usługę Webex Events

Nowa usługa Webex Events zapewnia najlepsze w swojej klasie wrażenia z wirtualnych wydarzeń, które są skoncentrowane na wideo, inteligentne i proste w obsłudze. Gospodarze mają do wyboru tryb webinarium dla interaktywnych i wysoce angażujących wydarzeń oraz tryb webcastu dla wydarzeń z ograniczoną interakcją uczestników.

Gospodarze, paneliści i uczestnicy mogą korzystać z takich udogodnień, jak nowoczesne planowanie, Webex Assistant, reakcje podczas spotkania, gesty i inne. Tryb webinarium obsługuje do 10 tys. uczestników, a nowy tryb webcastu pozwala na skalowanie dużych wydarzeń do 100 tys. osób.

 

INTEGRACJE URZĄDZEŃ Z APLIKACJĄ WEBEX

Generowanie kodu aktywacji urządzenia

W sytuacjach, gdy musisz aktywować swoje osobiste urządzenie w chmurze, Webex uprościł ten proces. Możesz wygenerować kod aktywacyjny urządzenia bezpośrednio w aplikacji Webex. Wyobraź sobie, że rozpakowujesz swoje nowe urządzenie Webex, włączasz je i podłączasz do aplikacji Webex w ciągu kilku sekund.

URZĄDZENIA WEBEX
Webex Assistant for devices obsługuje teraz język francuski i hiszpański

Webex Assistant for Devices oferuje bezdotykowe, aktywowane głosem sterowanie spotkaniami i urządzeniami, które spełniają najczęstsze potrzeby sal konferencyjnych w miejscu pracy. Teraz można skonfigurować Webex Assistant dla urządzeń, aby angażować się w języku angielskim, francuskim lub hiszpańskim.

Dostęp do przestrzeni Webex z urządzeniami skonfigurowanymi w trybie osobistym

Możesz współpracować i wchodzić w interakcje z osobami w przestrzeni Webex za pomocą biurkowego urządzenia Webex. Po sparowaniu go z aplikacją Webex można nawiązać połączenie lub udostępnić tablice wszystkim osobom znajdującym się w przestrzeni. Możliwości te są identyczne jak w przypadku urządzeń współdzielonych, takich jak Webex Room Series i Webex Board.

Możliwości parowania w chmurze z Webex Edge for Devices

Dodajemy więcej opcji parowania aplikacji z urządzeniami Webex zarejestrowanymi w siedzibie firmy. Usługi Webex Edge for Device mogą teraz konfigurować te same opcje parowania, co systemy w pełnej chmurze. Ułatwia to użytkownikom aplikacji odkrywanie i łączenie się z ostatnio używanymi lub znajdującymi się w pobliżu urządzeniami Webex lub ręczne wyszukiwanie według nazwy pokoju.

Nowa kamera Webex PTZ 4K

Poznaj najnowszą kamerę 4K Webex. Nowa, napędzana sztuczną inteligencją kamera 4K UHD pan-tilt-zoom zapewnia zoptymalizowaną ostrość na mówcy, aby zapewnić doskonały widok pod każdym kątem i możliwość 240-krotnego powiększenia. Tworzy to naturalne doświadczenie spotkania dla zdalnych uczestników, tak jakby byli w tym samym pokoju.

INTEGRACJE
Prezi – Połącz Prezi Video z Webex Meetings, aby zapewnić bardziej dynamiczne, interaktywne i angażujące wirtualne prezentacje.

CENTRUM KONTAKTOWE
Centrum kontaktowe z integracją Webex App

Agenci Webex Contact Center mogą angażować cały zespół ekspertów bezpośrednio z pulpitu agenta dzięki nowej integracji z aplikacją Webex.

CENTRUM STEROWANIA, BEZPIECZEŃSTWO
Rozwiązywanie problemów: Obsługa nowych wydarzeń i dużych spotkań

Administratorzy IT mogą szybko wyszukiwać i lokalizować w czasie rzeczywistym konkretnych uczestników wydarzeń i panelistów, którzy doświadczają poważnych problemów z jakością.

Rozwiązywanie problemów: Dodatkowe wskaźniki opóźnień i utraty pakietów

Dodatkowe wskaźniki latencji i utraty pakietów dla audio, wideo i udostępniania treści ułatwiają administratorom IT rozwiązywanie problemów związanych z nietypowym zachowaniem sieci w widoku szczegółów uczestnika.

ZAKOŃCZENIE

Dzięki bezproblemowej integracji Slido z Webex, dodaniu funkcji takich jak my voice only, custom layouts, sync stage view, message pinning i space linking, przekroczyliśmy kolejny próg w dostarczaniu najbardziej angażujących, integracyjnych i inteligentnych doświadczeń współpracy spośród wszystkich platform dostępnych na rynku.