Strona główna/Komunikacja i współpraca/Cisco certyfikowane dla Microsoft Teams Cloud Video Interop

Cisco certyfikowane dla Microsoft Teams Cloud Video Interop

Certyfikat Cisco dla Microsoft Teams Cloud Video Interop

Cisco Webex Video Integration for Microsoft Teams jest teraz oficjalnie certyfikowany jako dostawca Cloud Video Interop.

CVI to nazwa certyfikowanych przez Microsoft usług bramowych firm trzecich, które umożliwiają systemom wideo w pomieszczeniach opartym na standardach dołączanie do spotkań Microsoft Teams. Robią to poprzez wstawienie dodatkowych szczegółów “dial in” do zaproszenia na spotkanie, aby umożliwić systemom opartym na standardach połączenie się poprzez usługę bramy dostawcy CVI. Niektóre z nich umożliwiają również “click to join” na standardowych systemach pokojowych.

Bez CVI nie ma sposobu, aby oparte na standardach punkty końcowe wideo mogły dołączyć do spotkań Microsoft Teams.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o tym, że Cisco CVI nadchodzi na Ignite 2019, a tuż przed Ignite 2020 już zostało ogłoszone.

Cechy Cisco CVI.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link