+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

6 powodów, dla których warto zaktualizować swoje konto Zoom z wersji Basic do Pro 

Jednym z wielu powodów, dla których tak wiele osób zdecydowało się na Zoom podczas pandemii COVID-19, są solidne możliwości, które otrzymujesz w standardzie w darmowym produkcie Zoom Basic. Pełne funkcji współpracy i komunikacji, darmowe konto Zoom jest doskonałą opcją dla Twoich indywidualnych lub małych organizacji.  

W celu uzyskania większej kontroli i funkcjonalności w komunikacji biznesowej rozważ aktualizację do konta Zoom Pro. 

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli jesteś zadowolony ze wszystkich funkcji dostępnych na darmowym koncie Zoom, będziesz zachwycony dodatkowymi możliwościami licencji Pro. 

Oto kilka korzyści, które zyskujesz po zmianie licencji z Zoom Basic na Zoom Pro.  

  1. Koniec z 40-minutowym limitem

Podstawowa licencja Zoom daje Ci spotkania grupowe ograniczone do 40 minut. Dzięki licencji Zoom Pro możesz organizować nieograniczone spotkania grupowe z udziałem nawet 100 osób i współpracować tak długo, jak potrzebujesz, nie martwiąc się o limity czasowe lub konieczność rozpoczynania kolejnego spotkania. 

  1. Nagrywanie w chmurze

Dzięki licencji Basic możesz nagrywać spotkania na urządzenie lokalne, ale konto Pro umożliwia również nagrywanie w chmurze, co znacznie upraszcza udostępnianie i zwalnia miejsce na Twoim urządzeniu. Uzyskaj dostęp do tych plików w portalu Zoom i łatwo udostępniaj nagrane szkolenia, spotkania wszystkich pracowników lub inne wydarzenia bez konieczności przesyłania dużego pliku na platformę udostępniania treści. Każda licencja Pro jest wyposażona w 1 GB miejsca na nagrania w chmurze bez dodatkowych opłat. 

  1. Przesyłaj strumieniowo do serwisów społecznościowych 

Czy wiesz, że możesz transmitować na żywo swoje spotkania Zoom na Facebooka i YouTube? Wystarczy posiadać licencję Pro, aby włączyć przesyłanie strumieniowe w ustawieniach Zoom. Masz również dostęp do niestandardowych usług strumieniowania na żywo, aby zwiększyć zasięg swoich odbiorców.  

  1. Rozszerzone zarządzanie użytkownikami i kontrola administratora

Z płatną licencją Zoom administrowanie Twoim rozwiązaniem komunikacyjnym nigdy nie było łatwiejsze. Administratorzy systemu mają większą kontrolę nad zarządzaniem użytkownikami końcowymi i ich interakcją z platformą. Na przykład, administratorzy mogą zdalnie dostarczać licencje, usuwać użytkowników z konta, dostosowywać powiadomienia oraz włączać nagrywanie w chmurze. 

  1. Ułatwione raportowanie

Z licencją Pro, administratorzy systemu mają dostęp do sekcji Raporty. Właściciele kont i administratorzy mogą zobaczyć, ile spotkań odbywa się w organizacji i kiedy, liczbę uczestników, liczbę protokołów ze spotkań i wiele innych. 

  1. Zostań profesjonalistą

Konto Zoom Pro umożliwia korzystanie z dodatkowych usług Zoom, takich jak łączniki SIP/H.323, Zoom Rooms, Zoom Video Webinars, a także licencje na duże spotkania i plany audio. Otrzymujesz również dostęp do interfejsu API Zoom, który umożliwia programistom tworzenie aplikacji dla konta Zoom, osadzanie Zoom w rozwiązaniach, tworzenie chatbotów i wiele innych. 

Wykorzystanie tych możliwości zmniejsza trudności w obsłudze użytkownika i zwiększa produktywność, co przekłada się na większą efektywność pracowników. A kto wie – może Twoja aplikacja zostanie opublikowana w Zoom App Marketplace, aby inni mogli z niej korzystać! 

Przejdź na plan Pro już dziś! 

Darmowa licencja Zoom pozwala na rozpoczęcie korzystania z wideokonferencji, ale konto Zoom Pro zapewnia Ci najlepsze rozwiązania do tego, by zwiększyć produktywność, efektywność i sukces pracowników dzięki większej kontroli i rozszerzonej funkcjonalności środowiska Zoom.. 

Skontaktuj się z nami. Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z przejścia z Zoom Basic na Zoom Pro, zapisz się na darmowe szkolenie – demonstrację rozwiązania Zoom Pro ze specjalistą ds. produktów Zoom już dziś! 

Dowiedz się więcej na stronie poświęconej Zoom