Strona główna/Komunikacja i współpraca/3 sposoby na lepsze spotkania online

3 sposoby na lepsze spotkania online

Jak poprawić skuteczność spotkań online i pracy zdalnej? 

Zoom ma mnóstwo funkcji audio i wideo, które pomogą Ci prowadzić prezentację, zapewnią niesamowite wrażenia uczestnikom spotkania i dodadzą trochę zabawy do Twoich codziennych spotkań.  

Oto kilka z naszych ulubionych funkcji audio i wideo, które pomogą Ci podnieść jakość spotkań w Zoomie: 

Tłumienie szumów tła 

Stwórz wrażenia dźwiękowe, które dopasują się do potrzeb Twojego spotkania dzięki funkcji Tłumienie szumów tła, która pozwala dostosować poziom szumów tła wychwytywanych przez Twój mikrofon. 

https://www.youtube.com/watch?v=jpl7W3xgpyM  

Ustawienie niskie jest idealne dla osób, które chcą posłuchać delikatnej muzyki w tle podczas zajęć fitness, medytacji z przewodnikiem lub spotkania towarzyskiego. Ustawienie wysokie wyeliminuje wszelkie odgłosy z otoczenia, takie jak szczekanie psów lub rozmowa telefoniczna partnera, tworząc wolne od zakłóceń doświadczenie spotkania, które jest idealne do ważnych spotkań i prezentacji lub edukacji online. 

Dostosuj ustawienia do słabego oświetlenia 

Dzięki funkcjom Touch Up My Appearance i Adjust for Low Light możesz zaprezentować swój najlepszy kadr wideo. Każda z tych funkcji jest sterowana za pomocą przesuwanego paska, co pozwala kontrolować wygładzanie/zmiękczanie skóry lub jasność obrazu wideo, zapewniając narzędzia niezbędne do prowadzenia prezentacji bez względu na to, gdzie się znajdujesz. 

https://www.youtube.com/watch?v=UvU-WHCUZpI&feature=emb_title 

Tryb muzyki wysokiej jakości 

Jeśli muzyka ma kluczowe znaczenie dla Twojej prezentacji lub spotkania, tryb Zoom High-Fidelity Music Mode jest najlepszym sposobem na dostarczenie wysokiej jakości dźwięku i przeniesienie spotkania na wyższy poziom. Funkcja ta wyłącza eliminację echa i postprocessing, eliminuje kompresję dźwięku i podnosi jakość kodeka audio, dzięki czemu możesz zapewnić wysoką wierność dźwięku podczas lekcji muzyki, występów na żywo lub zajęć tanecznych. 

https://www.youtube.com/watch?v=x8EB076jhuQ&feature=emb_title 

Opracowano na podstawie: 

Zoom, Zoom Blog: Zoom Pro Tips: 3 Ways to Create the Audio & Visual Experience You Want, https://blog.zoom.us/zoom-pro-tips-3-ways-to-create-the-audio-visual-experience-you-want/  

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z aktualnościami, ciekawostkami i poradami ze świata bezpieczeństwa IT.
Zapisz
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie Greeneris Sp. z o.o. ul. Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa, KRS: 0000435724, NIP: 524-275-35-56. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz zamieszczony na stronie. Dane będą przechowywane w bazie administratora. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.
close-link